social brand
strategy

Een andere kijk op interne communicatie

Dare2Be_alg_Elephantenface

SRM Goeroe bijeenkomst door Erik Reijnders

Geweldig! Wat een bijeenkomst! allereerst kom ik te laat binnenstormen, alle ogen op mij gericht en dit keer was de zaal écht vol. De enige overgebleven plek is een enorme luie stoel achterin waar ik me meteen in terugtrek, jullie zien mij niet.

De presentator was een naar mij smaak iets te zelfingenomen ouder ventje die trachtte lollig te zijn maar dat te popy Jopie deed voor zijn leeftijd. Binnen 10 minuten ben ik in slaap gevallen, ik heb gehoord waar het om ging namelijk hoe hij vind dat interne communicatie niet meer voldoet aan deze tijd.

Nee het heeft niet alleen met zijn manier van presenteren te maken gehad dat ik slaap viel, een nieuwe liefde die mn nachtrust overhoop gooit en een teveel aan activiteiten in mn agenda waren natuurlijk de hoofdreden. Hoewel wakker blijven wel makkelijker gaat als iemand echt begeesterd zijn verhaal weet te brengen.

Ik heb gelukkig nog wel wat meegekregen voornamelijk dat communicatie adviseurs meer van actie over moesten naar interactie en daar een visie over op moesten bouwen.

Vlak voor de pauze schrok ik echt wakker en nam een run naar de koffie, dit gebeurt me in het tweede deel niet nog een keer, ik wil namelijk de tips en truuks horen hoe we dan interactief en met visie communiceren moeten.

In de pauze raak ik zo in gesprek dat ineens de deur naar de zaal dicht is. Djeess ben ik in 1 sessie toch voor de 2e keer te laat!! Hoe krijg ik het voor elkaar, gebeurt me nooit!

Ik zit en ben er klaar voor, kom maar op met die tips. Ja kom dan. Ja nu dan. Oh groepsessies, oh betrokkenheid creëren, eehh ik heb geloof ik toch iets gemist in het eerste deel want ineens is het tijd voor het vragen half uurtje.

Met lege handen vertrek ik. Ik heb bevestigd gekregen dat er intern niet goed gecommuniceerd wordt maar hoe ik dit verbeteren moet? Ik geloof ik moet zn boek maar kopen.

Dit vind je vast ook interessant:

praat mee